KVIKI Гриц 100gr

KVIKI PODRAVKA Гриц 100gr

KVIKI Гриц 100gr

34 ден

Има

34 ден

KVIKI Гриц 100gr

Достапност: Има SKU: 017527

Опис

KVIKI Гриц 100gr

Опис: Солени грисини.

Нето: 100gr

Состав: Пченично брашно, дланка масти, палминото масло, маса сол, пченкарен скроб, сурутка, квасец, шеќер, емулгатор (соја лецитин), Ким, антиоксидант (рузмарин екстракт).

Начин на чување: на суво и ладно место

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: