Кутија за накит 15*15*8cm

Кутија за накит 15*15*8cm

Кутија за накит

Кутија за накит 15*15*8cm


650 ден

Има


650 ден

SKU: 278814
Поништи

Опис

Луксузна функционална  кутија за накит со огледалце изработена од квалитетни материјали.

Надворешниот дел е изработен од PVS материјал, а внатре е изработена од кадифе.

Димензии: 7,5 х 14,5 х 14,5 см

Боја

Крем, Светло розева

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: