Кутија за леб

кутија за леб

Кутија за леб

460 ден

Out of stock

460 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 20211042

Опис

Кутија за леб

Назив на продуктот: Пластчна кутија за леб.

Димензии: Должина кутијата во основата 42cm, ширина 27cm.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: