Кутија за храна ПВЦ 1398 ARK

Кутија за храна ПВЦ 1398 ARK

Кутија за храна ПВЦ 1398 ARK


69 ден

Има


69 ден

SKU: 6008173
Поништи

Опис

Кутија за храна ПВЦ 1398 ARK

Опис: Кутија за храна ПВЦ 1398 ARK

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 1/1

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Боја

Жолта, Зелена, Плава, Розева, Црвена

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: