KUCHEN MEISTER Колач страчатела 400gr

KUCHEN MEISTER Колач страчатела 400gr

KUHEN MAISTER Колач страчатела 400gr

KUCHEN MEISTER Колач страчатела 400gr

106 ден

Има

106 ден

KUCHEN MEISTER Колач страчатела 400gr

Достапност: Има SKU: 058665

Опис

KUCHEN MEISTER Колач страчатела 400gr

Опис: Кухен Мајстер колач стрчатела- мек колач кој се топи во уста.

Состав:Означено на пакувањето.

Нето:  400gr

Уптребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Германија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: