KUC Сирење свежо 500gr

KUC Сирење свежо 500gr

KUC Сирење свежо 500gr

95 ден

Out of stock

95 ден

KUC Сирење свежо 500gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 019418

Опис

KUC Сирење свежо 500gr

Опис: KUC Сирење свежо.

Сирен намаз со ниска масленост.

Состав: Пастеризирано млеко, пастеризирана павлака, стартер култура, сол.

Нето: 500gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: