KUBETI Кечап 35gr

KUBETI Кечап 35gr

KUBETI Кечап 35gr

15 ден

Out of stock

15 ден

KUBETI Кечап 35gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 018537

Опис

KUBETI Кечап 35gr

Опис: Печени пченично – `ржани лебни коцки со кечап.

Нето: 35gr

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Бугарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: