Круши Санта – кг

Круши Санта – кг

125 ден

Има

125 ден

Достапност: Има SKU: 99005

Опис

Рачно одбрани свежи круши од сортата Santa Maria.

 

Напомена:

One Stop Shop гарантира дека се одбираат најдобрите парчиња кои се достапни во моментот.

Нарачките може да варираат  ± 50 гр.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: