KROMBACHER Светло пиво 0.5l

KROMBACHER Светло пиво 0.5l

KROMBACHER Светло пиво 0.5l

KROMBACHER Светло пиво 0.5l

93 ден

Out of stock

93 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 076790

Опис

KROMBACHER Светло пиво 0.5l

Опис: KROMBACHER светло пиво во стаклена амбалажа.

Состав: Oзначено на пакувањето.

Алкохол: 4,8% вол.

Нето: 0.5l

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Германија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: