PASTEL Крофна со ванила крем

PASTEL Крофна со ванила крем

Крофна со ванила крем

PASTEL Крофна со ванила крем

40 ден

Има

40 ден

Достапност: Има SKU: 190024

Опис

PASTEL Крофна со ванила крем

Опис: Крофна со ванила крем PASTEL

Состав: брашно, сол, шеќер, квасец, млеко, јајца, путер, зејтин, ванила крем.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: