PASTEL Кроасан со сланина

PASTEL Кроасан со сланина

Кроасан со сланина

PASTEL Кроасан со сланина

40 ден

Out of stock

40 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 190001

Опис

PASTEL Кроасан со сланина

Кроасан со сланина 100гр.

Состав: Mлеко, вода, сол, шеќер, путер, квасец, брашно, сланина

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: