KRISTAL Вински оцет 1l

KRISTAL Вински оцет 1l

KRISTAL Оцет вински 1l

KRISTAL Вински оцет 1l

38 ден

Има

38 ден

KRISTAL Вински оцет 1l

Достапност: Има SKU: 010431

Опис

KRISTAL Вински оцет 1l

Опис: KRISTAL Оцет вински.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 1l
Употребливо до: Неограничено.
Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: