KRISTAL Јаболков оцет 1l

KRISTAL Јаболков оцет 1l

KRISTAL Оцет јаболков 1l

KRISTAL Јаболков оцет 1l

43 ден

Има

43 ден

KRISTAL Јаболков оцет 1l

Достапност: Има SKU: 010430

Опис

KRISTAL Јаболков оцет 1l

Опис: KRISTAL Оцет јаболков.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 1l
Употребливо до: Неограничено.
Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: