KRISTAL Алкохолен оцет 1l

KRISTAL Алкохолен оцет 1l

KRISTAL Оцет алкохолен 1l

KRISTAL Алкохолен оцет 1l

35 ден

Out of stock

35 ден

KRISTAL Алкохолен оцет 1l

Достапност: Нема на залиха SKU: 010429

Опис

KRISTAL Алкохолен оцет 1l

Опис: KRISTAL Оцет алкохолен.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 1l
Употребливо до: Неограничено.
Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: