KRISTAL Масло 1l

KRISTAL Масло 1l

KRISTAL Масло 1l

92 ден

Има

92 ден

KRISTAL Масло 1l

Достапност: Има SKU: 010427

Опис

KRISTAL Масло 1l

Опис: Kristal сончогледово масло.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 1l

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: