KRISTAL Маргарин коцка 250gr

KRISTAL Маргарин коцка 250gr

KRISTAL Маргарин коцка 250gr

32 ден

Има

32 ден

KRISTAL Маргарин коцка 250gr

Достапност: Има SKU: 010428

Опис

KRISTAL Маргарин коцка 250gr

Опис: Првокласен маргарин во коцка. Маргаринот Кристал во коцка е првокласен маргарин, произведен од висококвалитетни растителни масти и масла. Кога ќе помислите на домашни кифлички или слатки, една од првите асоцијации е токму маргаринот Кристал во коцка. Овој производ има долгогодишна традиција на широка примена во домаќинствата во Македонија. Произведен е од висококвалитетни растителни масти и масла и е препорачлив за конзумирање за сите возрасти.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 250gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: