KRISTAL Локум ружа 100gr

KRISTAL lOKUM RUZA 100gr

KRISTAL Локум ружа 100gr

11 ден

Има

11 ден

KRISTAL Локум ружа 100gr

Достапност: Има SKU: 036701

Опис

KRISTAL Локум ружа 100gr

Опис: Локум со вкус на ружа.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 100gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: