KRISTAL Алва 100gr

KRISTAL Алва 100gr

KRISTAL Алва 100gr

23 ден

Има

23 ден

KRISTAL Алва 100gr

Достапност: Има SKU: 035349

Опис

KRISTAL Алва 100gr

Опис: KRISTAL Алва.

Состав: Висококвалитетен таан (преработено сусамово семе) и шеќерно гликозен сируп со додаток на површинско активни материи

(чуенов екстракт). Покрај ова, чоколадираната алва содржи и какао.

Нето: 100gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: