KREMKO Млечен намаз 200gr

KREMKO Млечен намаз 200gr

KREMKO Млечен намаз 200gr

55 ден

Out of stock

55 ден

KREMKO Млечен намаз 200gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 033747

Опис

KREMKO Млечен намаз 200gr

Опис: Млечен намаз Kremko, со 45% масти во сува материја.
Состав: Нутритивна вредност на 100g производ: Протеини 9.1g, лактоза 2,8g, млечна маст 15g.
Нето: 200gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: