Краш Бајадера 500gr

Краш Бајадера 500gr

Краш Бајадера 500gr

699 ден

Има

699 ден

Kras Bajadera 500gr

Достапност: Има SKU: 011271

Опис

Краш Бајадера 500gr

 

Лешник -Бадем Нугат производ

 

Состав:  Шеќер, лешници 20%, какао путер, бадеми 7%, какао маса, емулгатор -соја лецитин, арома.

Mоже да содржи млеко.

Да се чува на суво и ладно место.

 

Нето: 500 gr

 

Земја на потекло: Хрватска

 

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: