Краш Бајадера 300gr

Краш Бајадера 300gr

Краш Бајадера 300gr

408 ден

Out of stock

408 ден

Kras Bajadera 300gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 011269

Опис

Краш Бајадера 300gr

 

Лешник -Бадем Нугат производ

 

Состав:  Шеќер, лешници 20%, какао путер, бадеми 7%, какао маса, емулгатор -соја лецитин, арома.

Mоже да содржи млеко.

Да се чува на суво и ладно место.

 

Нето: 300 gr

 

Земја на потекло: Хрватска

 

Баркод: 3850102230051

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: