KRAS Сушено каре слајс 100gr

KRAS Сушено каре слајс 100gr

KRAS Сушено каре слајс 100gr

127 ден

Out of stock

127 ден

KRAS Сушено каре слајс 100gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 072252

Опис

KRAS Сушено каре слајс 100gr

Опис: Сушено каре слајс.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 100gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Словенија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: