KRAS Говедско чадено слајс 80gr

KRAS Говедско чадено слајс 80gr

KRAS Говедско чадено слајс 80gr

KRAS Говедско чадено слајс 80gr

175 ден

Out of stock

175 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 039986

Опис

KRAS Говедско чадено слајс 80gr

Опис :KRAS Говедско чадено слајс.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 80gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Словенија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: