KPI KPI Heartmade сладолед ванила и чоколада 1.5l

-35%

KPI KPI Heartmade сладолед ванила и чоколада 1.5l

KPI KPI Heartmade сладолед ванила и чоколада 1.5l

199 ден 129 ден

Out of stock

199 ден 129 ден

Понудата истекува за:
14Дена19Саати22Минути30Секунди
Достапност: Нема на залиха SKU: 053128

Опис

KPI KPI Heartmade сладолед ванила и чоколада 1.5l

Опис: Сладолед со вкус на ванила и чоколадо

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 1.5l

Земја на потекло: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: