KOZUVCANKA Газирана вода 1.5l 4+2 Гратис

KOZUVCANKA Газирана вода 1.5l 4+2 Гратис

KOZUVCANKA Газирана вода 1.5l 4+2 Гратис

76 ден

Out of stock

76 ден

KOZUVCANKA Газирана вода 1.5l 4+2 Гратис

Достапност: Нема на залиха SKU: 075060

Опис

KOZUVCANKA Газирана вода 1.5l 4+2 Гратис

Опис: Газирана минерална вода 1.5l 4+2 гратис.

Состав: Газирана вода полнета со природен CO2.

Нето: 1.5l

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: