COTONEVE BABY Чепкалки во кутија 56/1

COTONEVE BABY Чепкалки во кутија 56/1

COTONEVE BABY Чепкалки во кутија 56/1

COTONEVE BABY Чепкалки во кутија 56/1

55 ден

Има

55 ден

COTONEVE BABY Чепкалки во кутија 56/1

Достапност: Има SKU: 010481

Опис

COTONEVE BABY Чепкалки во кутија 56/1

Опис: котоневе чепкалки за бебе

Нето: 56/1

Состав: 100 % памук

Употребливо до: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: