KOTANYI Зачин оригано 12gr

KOTANYI Зачин оригано 12gr

KOTANYI Зачин оригано 12gr

KOTANYI Зачин оригано 12gr

105 ден

Out of stock

105 ден

KOTANYI Зачин оригано 12gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 014633

Опис

KOTANYI Зачин оригано 12gr

Опис: KOTANYI Зачин оригано.

Состав: Сушено и сецкано оригано.

Нето: 12g

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Австрија.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: