KOTANYI Чили зачин стакло 50gr

KOTANYI Чили зачин стакло 50gr

KOTANYI Чили зачин стакло 50gr

KOTANYI Чили зачин стакло 50gr

79 ден

Има

79 ден

KOTANYI Чили зачин стакло 50gr

Достапност: Има SKU: 014631

Опис

KOTANYI Чили зачин стакло 50gr

Опис: KOTANYI Чили зачин стакло.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 50g

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Австрија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: