KOSILJAK Вакум колбас селски 290gr

KOSILJAK Вакум колбас селски 290gr

KOSILJAK Вакум колбас селкси 290gr

KOSILJAK Вакум колбас селски 290gr

79 ден

Out of stock

79 ден

KOSILJAK Вакум колбас селски 290gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 063612

Опис

KOSILJAK Вакум колбас селски 290gr

Опис: Косиљак вакум селски колбас димен на буково дрво.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 290gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: