Коректор Пенкало NOKI 41140

Коректор Пенкало NOKI 41140

Коректор Пенкало NOKI 41140

39 ден

Има

39 ден

Korektor Penkalo Ноки 41140

Достапност: Има SKU: 6001864

Опис

Коректор Пенкало NOKI 41140

 

Употреба:  Добро протресете, стиснете го пенкалото и притиснете на површината.

Лесно запалливо, да се чува на места недостапни за деца.

 

Нето: 8 ml

 

Земја на потекло: Малезија

 

Баркод: 9557109002233

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: