Компир – кг

kompiri

Компир – кг

26 ден

Out of stock

26 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 001330

Опис

Рачно одбрани свежи парчиња компири.

Напомена:

One Stop Shop гарантира дека се одбираат најдобрите парчиња кои се достапни во моментот.

Нарачките може да варираат  ± 100 гр.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: