Компир благ – кг

Компир благ – кг

169 ден

Има

169 ден

Достапност: Има SKU: 99026

Опис

Компир благ – кг

Опис: Рачно одбрани свежи благи компири.

 

Напомена:

One Stop Shop гарантира дека се одбираат најдобрите парчиња кои се достапни во моментот.

Нарачките може да варираат  до ± 50 гр.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: