Компир бејби во мрежа (цца 1.5кг)

Компир бејби во мрежа (цца 1.5кг)

Компир бејби во мрежа (цца 1.5кг)

179 ден

Има

179 ден

Достапност: Има SKU: 99025

Опис

Рачно одбрани свежи “бејби” компири.

 

Напомена:

One Stop Shop гарантира дека се одбираат најдобрите парчиња кои се достапни во моментот.

Нарачките може да варираат  до ± 50 гр.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: