KOLYNOS Паста за заби super white 125ml

KOLYNOS Паста за заби super white 125ml

KOLINOS Паста за заби super white 125ml

KOLYNOS Паста за заби super white 125ml

76 ден

Има

76 ден

KOLYNOS Паста за заби super white 125ml

Достапност: Има SKU: 021588

Опис

KOLYNOS Паста за заби super white 125ml

Опис: Колинос супер вајт паста за заби.

Производ за орална хигиена,наменет за избелување на забите.Благодарение на специјалната формула, оваа паста ги прави забите јаки, освежува и го чисти здивот.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 175ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: