Кофа со цедалка

Кофа со цедалка

Кофа со цедалка

150 ден

Има

150 ден

Достапност: Има SKU: 502019

Опис

Кофа со цедалка

Опис: Пластична кофа со рачка и цедалка за истиснување вода.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: