КОДАК ЛЕД светилка 250mW жолта

КОДАК ЛЕД светилка 250mW жолта

КОДАК ЛЕД светилка 250mW жолта

КОДАК ЛЕД светилка 250mW жолта

150 ден

Има

150 ден

Достапност: Има SKU: 180170

Опис

КОДАК ЛЕД светилка 250mW жолта

Механички програматор на време, тајмер (дневен) 230 V ~ 3500 W

• Макс. оптоварување: 16 A / 3500 W
• Номинален напон: 230 V
• ЕАН: 3858883838480

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: