КОДАК К620Е полнач за АА/ААА Ni-MH + 4AA батерии

КОДАК К620Е полнач за АА/ААА Ni-MH + 4AA батерии

КОДАК К620Е полнач за АА_ААА Ni-MH + 4AA батерии

КОДАК К620Е полнач за АА/ААА Ni-MH + 4AA батерии

1,350 ден

Има

1,350 ден

Достапност: Има SKU: 180167

Опис

КОДАК К620Е полнач за АА/ААА Ni-MH + 4AA батерии

Опис: КОДАК К620Е полнач за АА/ААА Ni-MH + 4AA батерии

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: