КОДАК ЦИНК АAА батерии (4 во пакет)

КОДАК ЦИНК АAА батерии (4 во пакет)

КОДАК ЦИНК АAА батерии (4 во пакет)

КОДАК ЦИНК АAА батерии (4 во пакет)

50 ден

Има

50 ден

Достапност: Има SKU: 180166

Опис

КОДАК ЦИНК АAА батерии (4 во пакет)

Опис: Батерии ААА – Кодак цинк

Состав: Означено на пакувањето.

Нето:4/1

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: