KLAN Кабел котур 4V/15M DG-XDB04

KLAN Кабел котур 4V/15M DG-XDB04

KLAN Кабел котур 4V/5M DG-XDB04

KLAN Кабел котур 4V/15M DG-XDB04

1,899 ден

Има

1,899 ден

KLAN Кабел котур 4V/15M DG-XDB04

Достапност: Има SKU: 180203

Опис

KLAN Кабел котур 4V/15M DG-XDB04

• Број на утичници: 4
• Должина на кабел: 15m
• Прекинувач: НЕ
• Пресек на кабел: 1,5 mm
• Боја: зелена
• Макс. оптоварување: 1000W
• Макс. развиено оптоварување: 3500W
• Нето тежина: 2,25 kg
• Бруто тежина: 2,55 kg

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: