KLAN Кабел котур 4V/10M DG-XDB04

KLAN Кабел котур 4V/10M DG-XDB04

KLAN Кабел котур 4V/5M DG-XDB04

KLAN Кабел котур 4V/10M DG-XDB04

1,499 ден

Има

1,499 ден

KLAN Кабел котур 4V/10M DG-XDB04

Достапност: Има SKU: 180202

Опис

KLAN Кабел котур 4V/10M DG-XDB04

• Број на утичници: 4
• Должина на кабел: 10m
• Прекинувач: НЕ
• Пресек на кабел: 1,5 mm
• Боја: зелена
• Макс. оптоварување: 1000W
• Макс. развиено оптоварување: 3500W
• Нето тежина: 1,99 кг
• Бруто тежина: 2,20 кг

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: