KLAN Кабел коктур со водилка 4V/25M 1.5 4ZR-D04

KLAN Кабел коктур со водилка 4V/25M 1.5 4ZR-D04

KLAN Кабел коктур со водилка 4V25M 1.5 4ZR-D04

KLAN Кабел коктур со водилка 4V/25M 1.5 4ZR-D04

2,599 ден

Има

2,599 ден

Достапност: Има SKU: 180204

Опис

KLAN Кабел коктур со водилка 4V/25M 1.5 4ZR-D04

 

• Број на утичници: 4
• Должина на кабел: 25m
• Прекинувач: НЕ
• Пресек на кабел: 1,5 mm
• Боја: црна
• Макс. оптоварување: 1000W
• Макс. развиено оптоварување: 3500W
• Нето тежина: 6,70 кг
• Бруто тежина: 7,40 кг

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: