KITKAT Chunky Чоколадо 40gr

KITKAT Чанки чоколадо 40gr

KITKAT Chunky Чоколадо 40gr

30 ден

Има

30 ден

KITKAT Чанки чоколадо 40gr

Достапност: Има SKU: 010368

Опис

KITKAT Чанки чоколадо 40gr

Опис:Чанки чоколадо-Вафел производ со какао полнење.

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 40gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Германија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: