KITEKAT Храна за мачки со пилешко месо 100gr

KITEKAT Храна за мачки со пилешко месо 100gr

KITEKAT Hrana za macki od pilesko meso 100gr

KITEKAT Храна за мачки со пилешко месо 100gr

26 ден

Има

26 ден

KITEKAT Храна за мачки со пилешко месо 100gr

Достапност: Има SKU: 011593

Опис

KITEKAT Храна за мачки со пилешко месо 100gr

Опис: Храна за мачки со вкус на пилешко месо.

Состав:  Означено на пакувањето.

Нето: 100gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Полска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: