KISKO Оцет вински 500ml

KISKO Оцет вински 500ml

KISKO Оцет вински 500ml

KISKO Оцет вински 500ml

48 ден

Има

48 ден

KISKO Оцет вински 500ml

Достапност: Има SKU: 040907

Опис

KISKO Оцет вински 500ml

Опис: KISKO Оцет вински.
Производен од природна фермантација на квалитетно црно вино.
Се користи за сите видови јадења и припрема на салати.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 500ml
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: