KISKO Оцет јаболков 500ml

KISKO Оцет јаболков 500ml

KISKO Оцет јаболков 500ml

KISKO Оцет јаболков 500ml

50 ден

Има

50 ден

KISKO Оцет јаболков 500ml

Достапност: Има SKU: 037360

Опис

KISKO Оцет јаболков 500ml

Опис: KISKO Оцет јаболков.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 500ml
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: