KISKO Јаболков оцет 1l

KISKO Јаболков оцет 1l

KISKO Јаболков оцет 1l

KISKO Јаболков оцет 1l

90 ден

Има

90 ден

KISKO Јаболков оцет 1l

Достапност: Има SKU: 012174

Опис

KISKO Јаболков оцет 1l

Опис: KISKO Оцет јаболков.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 1l
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: