KIRKOLINA Чај за слабеење 50gr

KIRKOLINA Чај за слабеење 50gr

KIRKOLINA Чај за слабеење 50gr

KIRKOLINA Чај за слабеење 50gr

79 ден

Има

79 ден

KIRKOLINA Чај за слабеење 50gr

Достапност: Има SKU: 040650

Опис

KIRKOLINA Чај за слабеење 50gr

Опис: чај за слабеење
Состав: Означено на пакувањето
Нето: 50gr
Употребливо до: Означено на пакувањето
Земја на потекло: Србија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: