KINDER Кардс чоколадо 2х5gr

KINDER Cards cokolado 2х5gr

KINDER Кардс чоколадо 2х5gr

135 ден

Има

135 ден

KINDER Кардс чоколадо 2х5gr

Достапност: Има SKU: 073188

Опис

KINDER Кардс чоколадо 2х5gr

Опис: Кардс чоколадо

Состав: Означено на пакувањето

Нето:2х5gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Германија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: