KIM Џем праска 420gr

KIM Џем праска 420gr

KIM Џем праска 420gr

62 ден

Out of stock

62 ден

KIM Џем праска 420gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 067376

Опис

KIM Џем праска 420gr

Опис: KIM Џем праска 420gr
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 420gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: