KIKKA BOO Корито на склопување во 5 дела – сино

KIKKA BOO Корито на склопување во 5 дела – сино

KIKKA BOO Корито на склопување во 5 дела - сино

KIKKA BOO Корито на склопување во 5 дела – сино

4,200 ден

Има

4,200 ден

Достапност: Има SKU: 5532088

Опис

• Благодарејќи на преклопната карактеристика на телото,коритото не зазема простор во вашата бања и има ногарки на склопување.Пред употреба расклоперте ги ногарките и притиснете го мекото тело на коритото надолу за да го отворите.Сетот содржи корито на склопување,кофа и сад за полевање исто така на склопување,мрежа за бањање и целулозен сунѓер.
• Достапно во сива,сина и розева боја.
• Димензии на производот: 80x23x48cm.
• Димензии на пакувањето: 86x49x18cm.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: